Tri metre sem, tri metre tam

Autor: Klára Rychtarčíková | 5.6.2012 o 12:23 | Karma článku: 6,16 | Prečítané:  1082x

„Šup sem, šup tam, nám už je to všetko jedno, šup sem, šup tam, nám už je to fuk." Podľa tejto mierky kompetentní šafárili a šafária so štátnym majetkom v Slovenskej republike. Neštítia sa nebrať v úvahu existenciu človeka, jeho základné práva, ľudskosť už dávno stratili nie len zo svojho slovníka, ale najmä zo svojej mysle. Pokiaľ skutočne niekto neodolateľne túžil po presne tých domoch, lepšie povedané parcelách, na ktorých stoja rozpadajúce sa domy, a záhradách okolo nich, ktoré zúrodňovali dlhoroční zamestnanci štátneho podniku, určite existovala forma a spôsob, ako to riešiť v období likvidácie štátneho podniku. Jedna z možností mohlo byť ukončenie nájmu, s návrhom na ďalšie vhodné riešenie bývania pre nájomníkov, prípadne odpredaj týchto nehnuteľností v zmysle zákona.

 

Namiesto toho sa nájomníci dočkali šikanovania, nedodržiavania zákonov, uvádzania do omylu a v konečnom dôsledku prepisu nehnuteľností na Katastrálnom úrade na iných vlastníkov, ako to ukladal zákon, a to v tom istom čase, keď osobne správca konkurznej podstaty obyvateľom sľuboval odpredaj domov aj so záhradami, ale vtedy už bolo dávno rozhodnuté, kto bude budúcim vlastníkom daných nehnuteľností.

Pokiaľ  žiadosť správcu konkurznej podstaty JUDr. Jozefa Vaška adresovaná Krajskému súdu v Košiciach:  http://rychtarcikova.blog.sme.sk/clanok.asp?cl=300342&bk=16265

bola skutočne Krajským súdom v Košiciach akceptovaná a dokonca schválená, tak môžeme povedať, že v zmysle zákona

Obyvatelia Zvolenskej ulice už vyše 12 rokov žijú v nedôstojných podmienkach obmedzovaní majiteľom domov a vodovodu na prívod pitnej vody na ráno a večer.

http://pokus.blog.sme.sk/c/284345/Zelanie-dostatok-pitnej-vody-pre-vsetkych.html

Naše zákony to umožňujú.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

SaS sa približuje k antisystémovému voličovi, odchodom Mihála stráca výhodu

Z mnohých výrazných osobností, ktoré boli v strane od jej vzniku v roku 2009, v nej dnes zostávajú už len niekoľkí.

EKONOMIKA

Land Rover z Nitry budú rozvážať Nemci, Cargo neuspelo

Štátny prepravca rokuje s Deutsche Bahn Cargo.

KOMENTÁRE

Aby nás z čara prieskumov nevytrhol ľud v uliciach

Kaliňák je stále ministrom, Bašternák na slobode.


Už ste čítali?